Üyelik Girişi
Site Haritası

ÜYELERİMİZ

KURUCU ÜYELER

  1. Musa Altıparmak
  2. Hacı Angı
  3. Talip Apaydın
  4. Hasan Arabacı
  5. Ali Arı
  6. Turgut Aydıner
  7. Mustafa Aydoğan
  8. Mehmet Başaran
  9. Ferit Oğuz Bayır
  10. Hüsniye Oğuz Bayır
  11. Fakir Baykurt
  12. Hasan Bilecikli
  13. Mehmet Ali Bilir
  14. Adnan Binyazar
  15. Osman Bolulu
  16. Galip Candoğan
  17. Süleyman Çalışkan
  18. Mustafa Rahmi Baki Dirican
  19. Ali Dündar
  20. Nazif Evren
  21. Nadir Gezer
  22. Mustafa Gökçek
  23. Mustafa Gökkaya
  24. Veli Görmez
  25. Müge Gülses
  26. Ali İhsan Güvenç
  27. Ali Kasım İlhan
  28. Mehmet Rauf İnan
  29. Mevlüt Kaplan
  30. Yakup Kepenek
  31. Seyfi Koryürek
  32. Sabri Kurt
  33. Dursun Kut
  34. Mahmut Makal
  35. Ali Rıza Özerdem
  36. Osman Nuri Özgüven
  37. Abdullah Özkucur
  38. İsa Öztürk
  39. Bekir Semerci
  40. Mustafa Şanlı
  41. Mehmet Ali Şengül
  42. Doğan Taşdelen
  43. Salih Taştan
  44. Naci Tataroğlu
  45. Engin Tonguç
  46. Pakize Türkoğlu
  47. Niyazi Ünsal
  48. Mehmet Ali Vural
  49. Eyyüp Yaşar
  50. Mehmet Yazıcı
  51. Osman Yıldız
  52. Ali Yılmaz
  53. Hasan Tahsin Yılmaz
  54. Mehmet Öztekin Yiğit
  55. Tahsin Yücel

 

28 Nisan 1997 tarihindeki Genel Kurul’da üyeliğe kabul edilenler 

  1. İlhan Alkan
  2. Prof. Dr. Mustafa Altıntaş
  3. Dr. Niyazi Altunya
  4. Ali Demir
  5. Mustafa Gazalcı
  6. Nesrin Güngör
  7. Zeliha Kanalıcı
  8. Halime Kocataş
  9. Ömer Serin
  10. Fikri Taştemel
  11. Yrd. Doç. Dr. Güler Yalçın

 28 Nisan 2001 tarihindeki Genel Kurul’da üyeliğe seçilenler 

  1. Mutahhar Aksarı
  2. Erdal Atıcı
  3. Nursel Ceylan
  4. Ayyuk Erenberk
  5. Prof. Dr. Tahir Hatipoğlu
  6. Mehmet Kepenek
  7. Yıldız Keskin
  8. Ahmet Özer

 28 Nisan 2001 tarihindeki Genel Kurul’da seçilen ONUR ÜYESİ 

  1. Avukat Halit Çelenk

 28 Nisan 2007 tarihinde yapılan 7. Olağan Genel Kurul’da üyeliğe seçilenler 

  1. Gül Coşkun
  2. Kadriye Fügen Çetiner
  3. Esen Deniz ertem
  4. Doğan Gülmez
  5. Ali Kınacı
  6. Yrd. Doç. Dr. Yıldız Kurtuluş

 28 Nisan 2007 tarihinde yapılan 7. Olağan Genel Kurul’da seçilen ONUR ÜYELERİ 

  1. H. Nedim Şahhüseyinoğlu
  2. Musa Uysal

 

25 Nisan 2009 tarihinde yapılan 8 Olağan Genel Kurul'da seçilen ONUR ÜYESİ

  1. Canan Yücel Eronat 

 

30 Nisan 2011 tarihinde yapılan 9. Olağan Genel Kurul'da seçilen ONUR ÜYESİ

  1. Ekrem Kabay

 

30 Nisan 2011 tarihinde yapılan 9. Olağan Genel Kurul'da üyeliğe seçilenler

  1. Leyla Alkaş
  2. Yrd. Doç. Dr. Mehmet Bilir
  3. Günay Güner
  4. Fatih Kaymakçıoğlu
  5. Zarife Sakarya
27 Nisan 2013 tarihinde yapılan 10. Genel Kurul'da seçilen ONUR ÜYESİ
  1. 1. Mehmet Baklacı 

27 Nisan 2013 tarihinde yapılan10. Olağan Genel Kurulda üyeliğe seçilenler
  1. Gül Günönü
  2. Nuran Ünal

25 Nisan 2015 tarihinde yapılan 11. Olağan Genel Kurulda seçilen ONUR ÜYESİ
  1. Osman Öz

25 Nisan 2015 tarihinde yapılan 11. Genel Kurulda üyeliğe seçilenler
  1. Sercan Ünsal
  2. Zühal Eren
  3. Tane Güral Özek

29 Nisan 2017 tarihinde yapılan 12. Genel Kurulda seçilen ONUR ÜYESİ

1. Bülent Şahhüseyinoğlu

29 Nisan 2017 tarihinde yapılan 12. Genel Kurulda üyeliğe seçilenler

1. Zühal Takan
2. Arzu Bektaş



Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam0
Toplam Ziyaret143767
Saat